Ev Dekorasyonu

Kancalı Eğimli Baston Askılık Raket Tutucu

13,00 + KDV
KOD KML522
STOK Stokta Var

Kancalı Eğimli Baston Askılık, Mağaza Duvar Raf sistemlerinde kullanılan öne Teşhir raket tutucu ve buna benzerr ürün grupları askı ürünleridir.


Eğimli Kancalı Askılık Baston Üzerinde çoklu şekilde tenis raketleri ve buna benzer ürün grupları asılmakta ve ürün teşhir kolaylıkla edilebilmektedir.. 

 

Kancalı Eğimli Baston Askılık Elektrostatik Toz Fırın Boyalı siyah olarak yapılmaktadır... Talebe göre özel ölçü ve renklerde ve kromajlı olarak da yapılabilmektedir..


Kancalı Eğimli Baston Askılık Siparişleriniz Türkiyenin Her Noktasına Ambar ve Kargo Firmaları İle Gönderilebilmektedir..

 

Kargo Bedeli alıcı ödemelidir..

Kancalı Eğimli Baston Askılık Özellikleri

Yüzey : Elektrostatik toz boya (beyaz/siyah)

Malzeme : Çelik,

Ölçü : 400mm

 

 

 

Kancalı Eğimli Baston Askılık,eğimli baston, raket tutucu, raket taşıyıcı, raket duvar askı sistemleri, raket askı barı, raket raf sistemleri, raket askı sistemleri, raket teşhir sistemleri, raket duvar raf sistemleri, istanbul, ankara, izmir, bursa, antalya, aydın, denizli, muğla, çanakkale, adana, eskişehir, ısparta, uşak, samsun, mağaza dekorasyonu, mağaza raf sistemleri, orta stand, kanallı pano raf sistemleri, kanallı pano aksesuarları, duvar raf sistemleri, mağaza teşhir sistemleri, mağazadekor, mağaza metal raf sistemleri, orta stand, paslanmaz, boyalı, kromajlı, ikitelli, siteler, iskitler, kars, diyarbakır, erzurum, erzincan, sivas, konya, bolu, sakarya, zonguldak, kastamonu,

Yorum Yapın

* Lütfen yorum yaparken toplumsal kuralları dikkate alınız.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri


  3 Ay 6 Ay 9 Ay 12 Ay
  Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam
Akbank Axess Kart 4,49 13,46 2,30 13,80 1,58 14,18 1,22 14,60