Ev Dekorasyonu
0,69 + KDV
KOD KML650
STOK Stokta Var

Galvaniz Çinko Kaplama 10cm-- - 0.69
Galvaniz Çinko Kaplama 15cm-- - 0.74
Galvaniz Çinko Kaplama 20cm-- - 0.78
Galvaniz Çinko Kaplama 25cm-- - 0.84

Vidalı Askı Çubuğu 10 cm uzunluğunda, ahşap sunta veya mdflam 12mm den 30 mm e kadar ahşap plakalara sabitlenerek askı kancası olarak kullanılan ürünlerdir.

Vidalı Kanca Çift Somunlu 10 cm dir. Ucunda bulunan çift somun ile ahşabın arkasından ve önünden sıkma ile ahşaba sabitleme gerçekleşmektedir..

Vidalı kanca uç bölümü üzerine asılan ürünün kayarak düşmemesi için kıvrımlı olarak yapılmaktadır.

Somunlu kanca arka bölümü vidalı olarak diş çekilerek yapılmakta olup üzerine somunlar takılarak arasında ahşap sıkıştırılarak sabitleme yapılmaktadır.

Vidalı Kanca Çift Somunlu 10 cm üzerinde çift somun bulunmaktadır. Piyasa da Vidalı Kanca Çift Samunlu olarak da adlandırılabilmektedir..

Somunlu Askı Kancası ürünleri galvaniz çinko yüzey kaplamalıdır.

Vidalı Kanca Çift Somunlu 10 --15--20--25 cm  dir.

Somunlu kanca uç bölümü üzerine asılan ürünün kayarak düşmemesi için kıvrımlı olarak yapılmaktadır.

Somunlu Vidalı Askı Kancası ürünleri galvaniz çinko yüzey kaplamalıdır.

 

 

 

 

Vidalı Askı Çubuğu,çift samunlu askı kancası,çift samunlu vidalı kanca, çift somunlu vidalı kanca, vidalı somunlu askı kancası, ahşaba vidalı askı kancası, ahşap a vidalanan askı kancası, vidalı çubuk askı, vidalı somunlu askı çubuğu, mağaza raf sistemleri, Vidalı Kanca Çift Somunlu, istanbul, ankara, adana, antalya, izmir, bursa, mersin, muğla, aydın, denizli, uşak, ısparta, giresun, manisa, balıkesir, çanakkale, rize, tunceli, samsun, sivas, diyarbakır, malatya, konya, kayseri, kars, ardahan, artvin, ağrı, mağaza dekorasyonu, raf askı kancası, rafkanca, raf kanca, rafkancasi, bolu, yalova, sakarya, adapazarı, izmit, zonguldak, bartın, sakarya, karasu, kanallı pano raf sistemleri, kanal kancası,  ahşap a vidalanan kanca, ahşap askı kancası, 

Yorum Yapın

* Lütfen yorum yaparken toplumsal kuralları dikkate alınız.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri


  3 Ay 6 Ay 9 Ay 12 Ay
  Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam
Akbank Axess Kart 0,24 0,71 0,12 0,73 0,08 0,75 0,06 0,78